Hogyan segíthetsz

Ha egyetértesz a küldetésünkkel, és van rá lehetőséged, támogass minket!

„Olyan társadalomért tevékenykedünk, amelyben az emberi méltóság és a segítségnyújtás elsődleges értékek.”

Alapítványunk működését megváltozott munkaképességű munkatársak foglalkoztatásával biztosítjuk.

Ők adják a háttérmunkát és a szolgáltatásaink egy részében is részt vesznek.

Velük, Értük és sok más sérült gyermek és felnőtt méltóbb életéért tevékenykedünk.

Segítségük viszonzásaképpen a rendezvényeink plakátjain, szórólapjain, a rendezvények színhelyein megjelentetjük támogatóink nevét, logóját, köztük a Tiédet is.

Bízunk abban, hogy partneri támogatásoddal közösen tudunk segíteni.

A Vadvirág Alapítvány közhasznú szervezet.

Ha Te is szívesen segítenél, a következő módokon járulhatsz hozzá működésünkhöz:

Neked csak 1%, nekünk sokat jelent – Adószámunk 18762835-2-14

2023 – ben 476,839 Ft bevételhez jutottunk az adózók felajánlásai alapján.

Ez az összeg komolyan hozzájárult a működésünkhöz, nagyon köszönjük!
Kérjük, ha ismét szívesen segítenél, ajánld fel adód 1%-át a Vadvirág Alapítvány javára.

Pénzadomány

A Vadvirág Alapítvány működésének csupán 10%-át biztosítja az állami költségvetés.

Szolgáltatásaink folyamatos biztosítása érdekében szükségünk van pályázati támogatásokra és adományokra.

Ha Te is szívesen segítenél, adományodat a következő módokon juttathatod el hozzánk:

*Átutalással számlaszámunkra: OTP Bank Zrt. 11743002-20139641
*Személyesen: az alapítvány központjában (Kaposvár, Fő u. 57.)

Szolgáltatásban

Nagy szükségünk lenne olyan vállalkozók, vállalatok támogatására, akik szolgáltatásukkal segítik munkánkat, rendezvényeinket.

Köszönettel fogadnánk az alábbiakat:

• nyomdai kivitelezés
  • média, reklám
  • vendéglátás, élelmezés
  • rendezvényszervezés

Természetben

Örömmel fogadnánk a következő felajánlásokat:

• irodaszerek, papír
  • informatikai eszközök, számítógép, monitor, nyomtató
  • egyéb irodai eszközök: fénymásoló, mobiltelefon, spirálozógép

Önkéntes munkával

Alkalmanként szívesen vennénk önkéntes segítséget (személyi segítés, szakipari munkák, szervezés stb.)

Ha szívesen áldoznál szabadidődből egy keveset önkéntes tevékenységre, kérjük, töltsd ki az alábbi jelentkezési lapot.

Megszakítás