Együttműködés az egészségért és a tehetségekért. – Értő olvasás sokoldalú, játékos fejlesztése, úgy ahogy a gyerekek is szeretni fogják.

Minden szülőnek fontos tudnia, hogy az olvasáshoz szükséges képességrendszer nem első osztályba lépve, néhány hét alatt alakul ki, hanem e képességek összessége valójában a gyermek születésétől folyamatosan érik, fejlődik, nem függetlenül attól, hogy milyen ingerek, élmények érik gyermeküket. Azt is fontos tudni, hogy e képességrendszer minden kisgyermeknél sajátos módon alakul, de az 5-6 éves kor egy rendkívül szenzitív időszak, amikor ha sokoldalú játékos tevékenységekkel támogatjuk gyerekünk fejlődését, akkor a legjobb alapot biztosítjuk számára, nem csak az olvasás tanuláshoz.

Helyszín, ahol várunk szeretettel: Kaposvár, Fő utca 57. Vadvirág Központ

Időpont: 2021. november 24., 17:00-18:30A rendezvény ingyenes! Regisztráció az érdekel/ott leszek gombra kattintva a Facebook eseménynél.

Tetszett a hír? Oszd meg!