Adományozz a Vadvirág Alapítványnak!

📌 A Vadvirág Alapítvány 29 megváltozott munkaképességű munkatársat foglalkoztat, valamennyiük élete egy regény. Azért vállalták, hogy megmutatják magukat, mert segíteni szeretnének. Adományt gyűjtünk a jövőnkért. A jövőjükért. ♥️ Kérlek, segíts Te is!

Utalni, adományozni a következő módon tudtok: Ha lehetőséged van a támogatásodat pénzben kifejezni, akkor az alábbi számlaszámra tudsz utalni, közleményben az „adomány” szó feltüntetésével.

OTP Bank

11743002-20139641

📌 Ha ehelyett vagy emellett ismersz olyanokat, akiknek a küldetésünk érték és szívesen támogatnak ilyen célt, kérjük, add tovább az információkat. Cégek esetében fontos, hogy közhasznú szervezet vagyunk, melynek támogatása a hatályos jogszabályok szerint adó, illetve adóalap csökkentő kedvezménnyel jár.

👉👉👉 www.vadviragalapitvany.hu

Tetszett a hír? Oszd meg!