2018. szeptember 21. péntek, Máté, Mirella

Tornatermi fitness órák

Senior női torna fotolia_42306475_subscription_monthly_xxl

Kíméletes, minden ízületet átmozgató, kellemes, de egyben hatékony gyakorlatok. Védjük az ízületeket, erősítjük az izmokat, nyújtunk és lazítunk. Érdemes kipróbálni a különböző foglalkozásokat, hogy ki tudjátok választani a legmegfelelőbbet.

Különböző eszközöket használunk (Fit-ball labda, gumiszalag, labda stb), és kortól, állapottól függően differenciálunk. Alátétet adunk, de érdemes hozni egy törölközőt is a tetejére.

Egy foglalkozáson kb. 15 fő vehet részt. Így szeretnénk elérni azt, hogy mindenki kényelmesen elférjen és a foglalkozások minősége megmaradhasson. Nagyon büszkék vagyunk a csoportjainkra, öröm nézni, milyen ügyesen és lelkesen dolgoznak a hölgyek!

A foglalkozásokon 2018 szeptember 11 - től ismét várunk Benneteket!

40269383_2090582237659305_5295721154441379840_n

Aki vár benneteket:

mecsekine_magyar_klara
    Mecsekiné Magyar Klára
    gyógytestnevelő

Árak:

1 foglalkozás 600 Ft

4 alkalmas bérlet 2.200 Ft

10+1 alkalmas bérlet 6.000 Ft

A masszázzsal kombinált bérletek ára itt tekinthető meg,  vagy érdeklődj az ügyfélszolgálaton.

A bérletek átruházhatóak, és bármelyik foglalkozásra, korlátlan ideig érvényesek!

A bérleteket a foglalkozások előtt az ügyfélszolgálaton kell bemutatni.

>> Áraink <<

A Vadvirág Alapítványnál 5.000 Ft-ért (nyugdíjasoknak és diákoknak 1.000 Ft-ért) VIP-kártyát vásárolhatsz, mellyel más szolgáltatásaink árából jelentős kedvezményekben részesülhetsz. A kártya érvényességi ideje 1 év.

>> regisztrációs lap letöltése <<

Mecsekiné Magyar Klára gyógytestnevelő