2017. november 23. csütörtök, Kelemen, Klementina

Tornatermi fitness órák

fotolia_42306475_subscription_monthly_xxlSenior női torna

Kíméletes, minden ízületet átmozgató, kellemes, de egyben hatékony gyakorlatok. Védjük az ízületeket, erősítjük az izmokat, nyújtunk és lazítunk. Érdemes kipróbálni a különböző foglalkozásokat, hogy ki tudjátok választani a legmegfelelőbbet.

Különböző eszközöket használunk (Fit-ball labda, gumiszalag, labda stb), és kortól, állapottól függően differenciálunk. Alátétet adunk, de érdemes hozni egy törölközőt is a tetejére.

Csípő, váll, gerinc gyógytorna

Gyógytornász által tartott speciális foglalkozások olyanok részére, akik szeretnék természetes módon kezelni elváltozásaikat, csökkenteni fájdalmukat, megelőzni a műtéti beavatkozást, illetve megőrizni a jó műtéti eredményt. Hiánypótló foglalkozás mindez 50 percben, akár több alkalommal is egy héten.

Egy foglalkozáson kb. 10 fő vehet részt. Így szeretnénk elérni azt, hogy mindenki kényelmesen elférjen és a foglalkozások minősége megmaradhasson. Nagyon büszkék vagyunk a csoportjainkra, öröm nézni, milyen ügyesen és lelkesen dolgoznak a hölgyek!

FELKÉSZÜLT, ELISMERT SZAKEMBEREK VÁRNAK!!

A meridiántorna nem a Vadvirág Alapítvány szolgáltatása, csak a helyet biztosítjuk.

A foglalkozásokon 2017. szeptember 4 - től ismét várunk Benneteket!

23634528_1499382033431989_1554295415_n

Akik várnak benneteket:

bencsikn_kass_anik_    mecsekine_magyar_klara
Bencsikné Kass Anikó   Mecsekiné Magyar Klára
gyógytornász   gyógytestnevelő

Árak:

1 foglalkozás 600 Ft

4 alkalmas bérlet 2.200 Ft

10+1 alkalmas bérlet 6.000 Ft

A masszázzsal kombinált bérletek ára itt tekinthető meg,  vagy érdeklődj az ügyfélszolgálaton.

A bérletek átruházhatóak, és bármelyik foglalkozásra, korlátlan ideig érvényesek!

A bérleteket a foglalkozások előtt az ügyfélszolgálaton kell bemutatni.

>> Áraink <<

A Vadvirág Alapítványnál 5.000 Ft-ért (nyugdíjasoknak és diákoknak 1.000 Ft-ért) VIP-kártyát vásárolhatsz, mellyel más szolgáltatásaink árából jelentős kedvezményekben részesülhetsz. A kártya érvényességi ideje 1 év.

A nyújtás és a meridián torna nem a Vadvirág Alapítvány szolgátatása.

A meridián torna térítésmentes, a teremhasználathoz kell 100Ft / alkalommal hozzájárulni.

A nyújtás díja 1.000 Ft / alkalom.

Valamennyi ajánlat tartalmazza a vitalitásnövelő Chi-gép és a gerincnyújtó állvány térítésmentes használatát. Ezek jótékony hatásáról itt a honlapon az Egészségmegőrző terápiák alatt olvashatsz többet.

>> regisztrációs lap letöltése <<

Mecsekiné Magyar Klára gyógytestnevelő