2017. szeptember 24. vasárnap, Gellért, Mercédesz

Tanácsadás

Tanácsadás szülőknek:

Minden gyermek fejlődése során kerülhetnek a szülők olyan helyzetbe, hogy nem várt nehézségekkel kell szembenézniük. Alapítványunk szakemberei készséggel állnak rendelkezésre ezekben az esetekben.

Segítenek abban, hogy a felmerülő problémákat a szülők megtanulják kihívásként kezelni. A kialakult nehézségek ne felőröljék a családot, hanem megerősítsék azt. Fontos szempont számunkra, hogy a problémák ne a szőnyeg alá vagy illetéktelenek vállára kerüljenek, hanem megoldásra!

babaknak_tanacsadas

A tanácsadás formái:

• Előzetes időpont egyeztetés után bárki kérhet tanácsot!
  • Egyéni fejlesztések esetében a terápia része.
  • Tanulás Könnyítő Programban részesülő gyerekek szüleinek félévente egy térítésmentes tanácsadásra van lehetőség!

A problémák tönkretehetik egy család életét, de olyan erőssé is tehetik azt, amilyenné nélkülük soha nem válhatott volna! Mindenki maga dönti el, melyik irányba indul ─ mi segítünk a megerősödésben!