2018. július 22. vasárnap, Magdolna

Nyári programok babáknak

A programok vidáman és sikeresen megvalósultak! Várunk Benneteket jövőre is!

Intenzív vízi foglalkozások 2018. június 18-29-ig

Hétfőtől péntekig a kaposvári Duráczky MK tanmedencéjében (Kaposvár, Sommsich P. u.8.)
a Vadvirág Alapítvány babaúszás szakmai programja alapján mindennap tartunk uszodai foglalkozásokat az alábbi időpontokban:

Csoport          Időpontok     Ár/2 hét          Ár/2 hét TB-vel uszibaba
1 évesek        16.00-16.40        12.000 Ft         6.000 Ft
2 évesek        16.40-17.20        12.000 Ft         6.000 Ft
3-évesek        17.20-18.00        12.000 Ft         6.000 Ft

A kicsik lökésszerűen fejlődnek, megszokják és megszeretik a vizet.

A foglalkozások alatt a testvérek részére a medencetérben játékos szárazföldi felügyeletet biztosítunk. :)

A foglalkozásokat kb. 8 hónapostól 3,5 éves korú gyermekeknek tartjuk. A program indokolt esetben TB-támogatással is igénybe vehető.

Szakembereink: Károlyiné Eőry Zsuzsanna HRG-gyógyúszás oktató, Palágyi Judit gyógypedagógus, Kiss Nóra gyógytornász, Neuro-hidroterapeuta, Remenyik Eszter csecsemő- és kisgyermekgondozó, Deák Réka úszás-asszisztens, önkéntes fiatalok

Jelentkezés: a kitöltött regisztrációs lap  és nyilatkozat ügyfélszolgálatunkhoz történő eljuttatásával. email: info@vadviragalapitvany.hu, vagy személyesen.

A jelentkezés a támogatói díj befizetésével válik véglegessé. Befizetési határidő: 2018. Június 11. hétfő

Nyáron megváltozik a központunk nyitvatartása, ezt vedd figyelembe, ha személyesen szeretetnél felkeresni minket!

SŐT! Júniusban már NEM a fasorban, hanem a Fő u. 57. sz. alatti irodánkban  találsz meg minket!