2017. szeptember 24. vasárnap, Gellért, Mercédesz

Képességfelmérés

Alapítványunknál az alábbi vizsgálatokra van lehetőség:

gyerekeknek_kepessegfelmeres

• Állapot- és mozgásvizsgálat
  • Tanulási képességek vizsgálata
  • Komplex fejlődésvizsgálat
  • Logopédiai vizsgálat
  • Gyógypedagógiai vizsgálat

A vizsgálat során célunk a gyermek jelenlegi állapotát feltérképezni. Fontos szempont, hogy megismerjük a gyermeknek azon képességeit, amelyekre építhetünk, melyek  kiemelkedően jók és melyek azok a területek, amelyeket fejleszteni kell. Valamennyi vizsgálatnál ez az elv vezérel bennünket. A hatékony terápia szempontjából igyekszünk feltárni a problémához vezető okokat is, ezért van szükség az anamnézis felvételére. Pl. ha súlyos tanulási zavarral érkezik hozzánk a kisdiák, a hatékony fejlesztéshez ismernünk kell a tünetek kialakulásához vezető okokat, pl. az idegrendszer érésének dysfunkciója, öröklött hajlam, nem megfelelő tanulási technika, a tanulási motiváció sérülése, stb.

A vizsgálat időtartama: 60-90 perc

Vizsgálati időpont telefonon vagy emailben az ügyfélszolgálattól kérhető. A 2017/18-as tanévben vizsgálatra szerdai napokra lehet bejelentkezni.

SZAKMAILAG, EMBERILEG ELHIVATOTT SZAKEMBEREK VÁRJÁK  A HOZZÁNK JELENKEZŐKET.

>> regisztrációs lap <<